we

O NAS

StarMedia specjalizuje się w realizacji filmów oraz fotografii utrwalających najważniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnym sprzęcie staramy się aby uchwycone przez nas emocje ożywały za każdym razem gdy będziecie Państwo oglądać wykonane przez nas fotografie lub film.

Uroczystości realizujemy zatrzymując w kadrze to, co najważniejsze, niepowtarzalne i cenne. Staramy się uwieczniać ten dzień takim, jakim jest zachowując indywidualny charakter, klimat oraz dynamikę wydarzeń. Nasze realizacje odbywają się w dyskretny sposób, nie ingerujemy w klimat uroczystości, zachowując emocje.

Każda produkcja traktowana jest w sposób indywidualny, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły naszych klientów. Sesje plenerowe staramy się wykonywać w niebanalny, ciekawy i oryginalny sposób.

Nasz cel to zadowolenie klienta, które jest dla nas największą satysfakcją.

 

 

OFERTA

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących powierzyć profesjonalistom utrwalenie najważniejszych chwil swojego życia. Proponujemy Państwu wykonanie reportażu filmowego i fotograficznego ze Ślubu, Wesela, Pierwszej Komunii Świętej, Studniówki, Chrztu oraz innych uroczystości, wydarzeń sportowych, imprez firmowych, filmów instruktażowych i reklamowych.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy aparaty DSLR z wymiennymi obiektywami dającymi najwyższą jakość obrazu. Ponadto używamy stabilizatorów obrazu typu gimbal, kranu kamerowego oraz dronów.

Dźwięk nagrywamy profesjonalnymi rejestratorami.

Zarówno zdjęcia jak i film poddawane są starannej obróbce kolorystycznej w najlepszych programach montażowych.

Gotowe prace oddajemy na pendrive z indywidualnym nadrukiem.

 

 

UA-84320943-1